
Betűrni vagy nem betűrni? Mit viselj, ha a testközéped hangsúlyosabb?
A stílustanácsadásokon nagyon gyakran előkerül a kérdés:be kell-e tűrni a felsőt a nadrágba?A divatanyagokban, Pinterest-képeken, stylist tippekben sokszor azt látjuk, hogy a betűrt felső rendezettebbnek, modernebbnek és stílusosabbnak tűnik. Valóban tud ilyen hatása lenni. Optikailag hosszabbíthatja a lábat, határozottabb derékvonalat adhat, és sok esetben frissebbé teheti az összképet.De ez nem jelenti azt, hogy minden alkaton ez lesz a legelőnyösebb megoldás.Különösen akkor érdemes óvatosan bánni vele, ha a testközép hangsúlyosabb: vagyis a has, derék, csípő környéke teltebb, kerekebb és nem szeretnénk erre a területre irányítani a figyelmet.














